IT CAREER CHALLENGE

UGEN активно продовжує створювати можливості для кар’єрного майбутнього молоді у різних напрямах.

Уже в жовтні вони запускають новий проект для студентів та випускників-спеціалістів IT-сфери — IT Career Challenge від UGEN.

IT Career Challenge від UGEN – це 8 компаній, які готові надати студентам найактуальніші навички для їхнього майбутнього працевлаштування у IT-компаніях: SoftServe, MobiDev, Renesas Electronics, Deloitte, ELEKS, lifecell, appflame, Infopulse.

План заходу:

• 8 днів тренінгів воркшопів та кодування в реальному часі, щоб познайомити учасників з актуальними технологіями й професіями;
  • кар'єрні консультації від компаній, які дозволять учасниками затестити своє резюме всього за 20 хвилин;
  • іменний сертифікат про проходження інтенсиву та подарунки від компаній.

Коли: 9-17 жовтня

Де: ZOOM

Безкоштовно

Для участі потрібна попередня реєстрація за посиланням