Ласкаво просимо до університетської спільноти!

Кафедра обліку і фінансів 22 вересня 2023 р. зустрічалася з першокурсниками спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Студенти тільки-но розпочали свій освітній шлях в ДУЕТ, сповнений нових можливостей і відкриттів. На зустрічі вони отримали фірмові футболки від від наших добрих партнерів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Знайомство відбулося офлайн в укритті ДУЕТ. Під час зустрічі першокурсники змогли поспілкуватися з директором Інституту економіки та бізнес-освіти Олегом Подкопаєвим і викладачами кафедр, розповісти про себе і свої очікування, а також поділитися враженнями від перших тижнів навчання.

Студенти отримали вітання з початком університетського життя та багато корисної інформації про:

• нові можливості в ДУЕТ-family,
  • важливі моменти в організації навчального процесу,
  • академічну доброчесність,
  • університетську бібліотеку,
  • роботу Центру студентських комунікацій та Ради студентського самоврядування,
  • етичні принципи ДУЕТ.

Гаранти освітніх програм ознайомили студентів з освітніми програми (на сайті університету) за спеціальностями, звернули увагу на те, що студенти можуть обирати індивідуальну освітню траєкторію, брати участь у розробці, обговоренні та удосконаленні освітніх програм.

Бажаємо отримувати освіту із задоволенням та досягати високих результатів!

26.09.2023