Журналістська творчість – «Візит пані Інкогніто»

Практика – основа журналістики. Саме з нею приходять і досвід, і професійна майстерність. Тому так важливо отримувати перший журналістський досвід уже під час навчання.

На практичне заняття 2-го курсу МВС з дисципліни «Теорія і практика журналістської творчості» (освітня програма «Міжнародна інформація та журналістика») асистент кафедри міжнародних відносин Ольга Миза запросила пані Інкогніто, про яку студенти та студентки мають написати тексти різних журналістських жанрів.

Вже початково в завданні було ускладнення – здобувачі освіти не знали імені і галузі діяльності гості. Тож вони мали проявити креативність, щоб дізнатися всю необхідну інформацію для майбутнього написання текстів.

До початку спілкування з пані Інкогніто студенти і студентки разом з викладачкою повторили поділ творів журналістики на жанри. І кожен та кожна самостійно обрали жанр, у якому створюватимуть тексти.

У контрольованих умовах практичного заняття вдалося успішно змоделювати робочу журналістську ситуацію.

Як це було і хто ж така пані Інкогніто, дивись у відео.

22.09.2023