Вітаємо міжнародників у ДУЕТ-family!

Студенти і студентки першого курсу кафедри міжнародних відносин ДУЕТ відвідали одну зі своїх перших пар у форматі офлайн-тренінгу з дисципліни «Міжнародні відносини та публічна дипломатія». Його провела завкафедри Ірина Максимова. З урахуванням безпекової ситуації тренінг відбувся в укритті ДУЕТ.

Під час пари наші розумники віртуально перенеслися на міжнародну арену та, зокрема, дізналися про топ-10 термінів з міжнародних відносин.

Потім заняття продовжилося за межами університету. Разом з викладачами та студкураторами студенти і студентки вирушили у парк Гагаріна.

Там для першого курсу організували пізнавальні ігри – викладачка Наталія Шелудякова провела гру Еліас в міжнародній інтерпретації, в атмосфері природної гармонії поспілкувалися про свої сильні та слабкі сторони, побудували плани на майбутнє та ближче познайомилися одне з одним.

А також отримали пам'ятні футболки від наших добрих партнерів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Через війну в Україні навчання відбувається в онлайні. Тож такі офлайн-зустрічі неймовірно цінні для всіх.

Відео події за посиланням.

15.09.2023