Результат обговорення ОПП «Металургія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти

12 травня 2023 року о 15.30 відбулось обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Металургія» на на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 136 Металургія галузі знань 13 Механічна інженерія.

Зустріч проходила дистанційно за сприянням Сектору ліцензування та акредитації Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій (на базі платформи ZOOM). Модерувала зустріч Наталія СЕРГЄЄВА, керівник Сектору ліцензування та акредитації.

На зустрічі були присутні:

1. Зовнішні експерти:

Яцеленко Антон – заступник директора аглодоменного департаменту з ремонтів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Могильов Андрій – провідний інженер-технолог Управління з технології та якості ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод».

Щербук Олег – начальник агломераційного цеху №2 аглодоменного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Романчук Андрій – заступник начальника доменного цеху №2 з технології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Безсмертний Євген – головний збагачувальник ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

1. Внутрішні експерти – здобувачі вищої освіти:

Хавро Сергій – здобувач освітнього ступеня магістр за спеціальністю 136 «Металургія» Державного університету економіки і технологій.

Михайловський Дмитро – здобувач освітнього ступеня магістр за спеціальністю 136 «Металургія» Державного університету економіки і технологій

Стрілець Ігор – здобувач освітнього ступеня магістр за спеціальністю 136 «Металургія» Державного університету економіки і технологій.

1. Науково-педагогічні працівники:

Кассім Дар’я – професор кафедри металургійних технологій, доктор технічних наук, професор.

Сусло Наталія – доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

Чупринов Євген – доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

Коренко Марина – доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

Кривенко Володимир – доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

Панченко Ганна – доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

Представлена на обговорення освітньо-професійна програма «Металургія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 136 Металургія галузі знань 13 Механічна інженерія забезпечує підготовку фахівців, здатних розробляти і використовувати сучасні технології виробництва металів та іншої продукції металургії та обробки металів тиском, виконувати дослідження та аналіз процесів в металургії, забезпечувати працездатність технологічних систем та безпеку під час експлуатації, відновлювати та утилізувати побочні продукти. Освітньо-професійна програма відповідає державним стандартам України.

Перевагою освітньої програми «Металургія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти є розвиток вмінь до розрахунків витратних показників сировини, матеріалів та енергії, проведення оцінки впливу на продуктивність агрегату та на якість кінцевого продукту вихідних параметрів з урахуванням технологічних та інших невизначеностей.

Зовнішні та внутрішні стейкхолдери оголосили загальну позицію, що освітня програма є такою, що може бути рекомендована до запровадження та реалізації в освітньому процесі.

Результати обговорення повинні бути прийняті до уваги членами проєктних груп.

Висловлюємо вдячність всім учасникам обговорення за приділений час та змістовну роботу.

15.05.2023