ДУЕТ – територія успіху та рекордів!

Випускниця і викладачка ДУЕТ Аліна Кузьмич встановила Національний рекорд України!

Експерти Національного реєстру рекордів України зафіксували у ДУЕТ новий рекорд «Найбільша кількість закінчених різнопрофільних онлайн-курсів» у категорії «Наука і технології».

За три роки Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси з різних напрямків:

• державне, регіональне та муніципальне управління;
  • підприємництво;
  • викладання;
  • медіаграмотність;
  • SMM-діяльність;
  • громадянська активність.

Аліна Віталіївна викладає у ДУЕТ протягом чотирьох років й у своїй професійній діяльності дотримується принципу, що навчання протягом життя – ключ до успіху. Вона успішно поєднує педагогічну роботу, саморозвиток і навчання в аспірантурі Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка📚

Аліна Кузьмич розповідає:

«Я проходжу навчання, коли займаюся побутовими справами та вишиваю хрестиком. Хтось дивиться серіали, а я слухаю онлайн-курси. Потім перевіряю свої знання за допомогою тестування, від успішності якого і залежить отримання сертифіката. Я щаслива одержувати нагороду від Національного реєстру рекордів України саме у Державному університеті економіки і технологій, у своїй альма-матер і виші, де мені пощастило продовжувати свою професійну діяльність».

Дипломом про встановлення Національного рекорду України відзначили також ДУЕТ як партнера рекорду.

25.07.2023