Перший шаховий турнір у ДУЕТ

Для студентів – розумників і поціновувачів багатокрокових комбінацій – у Державному університеті економіки і технологій відбувся перший шаховий турнір.

Ініціаторами заходу стала Рада студентського самоврядування факультету інформаційних технологій. У змаганнях взяло участь 12 гравців. Вони змагалися за швейцарською системою в 7 турів з контролем 10хв+5 секунд за кожний зроблений хід. Шахи та годинники для заходу надала Федерація шахів Кривого Рогу.

За грою слідкував суддя-першорозрядник, викладач ДУЕТ – Дмитро Медведєв, який і нараховував гравцям відповідні бали.

Учасники конкурували за перші місця та показали гарні результати. Для визначення призерів знадобився і додатковий параметр – коефіцієнт Бухгольца.

Призові місця розподілились ось так:

1 місце – Олексій Калінін, ІПЗ-22ск.

2 місце – Олександр Офіцеров, ІПЗ-21-1.

3 місце – Олег Янчук, ПУА-22м.

За старанність переможці отримали приємні подарунки від Ради студентського самоврядування факультету інформаційних технологій.

Як пройшов турнір, дивіться у відео за посиланням

20.07.2023