Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає із професійним святом, Днем бухгалтера та аудитора!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає із  професійним святом, Днем бухгалтера та аудитора!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає із професійним святом, Днем бухгалтера та аудитора, колег, студентів, всіх фахівців у сфері бухгалтерського обліку та партнерів ДУЕТ, які беруть найактивнішу участь у підготовці майбутніх професіоналів.

Бажаємо вам постійно відчувати натхнення у вирішенні

професійних завдань.

Щорічно 16 липня в Україні відзначається День бухгалтера й аудитора - день пошани до професії людей, від якісної роботи яких залежить економічна безпека кожної компанії. Образ сучасного фахівця з обліку і оподаткування - це досвідчений і кваліфікований працівник, який уміє мислити прогресивно, добре знається на сучасному законодавстві, впевнений користувач комп’ютерних програм і технологій, який консультує бізнес, роблячи його безумовно успішним.

Тому, цей день не тільки для вітань, а й можливість нагадати про наші універсальні можливості, професійні навички та знання, які сприятимуть відновленню країни та наближатимуть її перемогу, що ми на лінії оборони освіченості, грамотності, мудрості нації заради створення кращого майбутнього.

15.07.2023