Вітаємо випускників із врученням дипломів бакалаврів обліку і оподаткування

Урочисте вручення дипломів відбулося!!!

У нашій пам’яті назавжди залишиться один з найкращих студентів ДУЕТ Данило Корнілов, який загинув незадовго до цього...

Диплом є індикатором успішного завершення академічної освіти, професійного і особистісного розвитку, власної ідентичності та соціальної відповідальності. Диплом є символом знань, умінь і навичок, вкладених під час навчання.

Завершення академічної освіти – це початок нових можливостей і шляхів. Завдяки вам, випускники ДУЕТ, сформувалась унікальна атмосфера співробітництва, взаєморозуміння та взаємодії, що робить наше університетське товариство сильним і єдиним у своєму роді.

Вітаємо всіх з початком нового етапу успіху у житті!

06.07.2023