Вручення дипломів бакалавра студентам міжнародних відносин!

Цього липневого понеділка національна родина міжнародників поповнилася перспективними бакалаврами відразу за двома спеціальностями ДУЕТ:

• 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (програма Міжнародна інформація та журналістика);
  • 292 «Міжнародні економічні відносини».

Атмосферний захід обʼєднав випускників, їх друзів та рідних, викладачів кафедр та усю академічну родину Економічного інституту ДУЕТ.

З успішним випуском студентство привітав директор Економічного інституту Руслан Дутчак та завідувачка кафедри міжнародних відносин Ірина Максимова. Цього року троє студентів міжнародних відносин отримали дипломи з відзнакою та подяки за активну життєву позицію, волонтерство та успіхи в навчанні. Серед них Інна Григораш (МВС-19), Дмитро Гушко (МЕВ-19), Олександр Тирса (МВС-19).

Міжнародники знають, що наш складний світ насправді є світом можливостей. Проте в ньому діють певні правила та приховані інсайти! Їх студенти міжнародних відносин старанно вивчали 4 роки, дехто вже навіть практикував. Тепер настав час поринути у світ реальних челенджів та нетривіальних задач, які наші випускники безумовно здолають. Наша рідна Україна потребує цього як ніколи!

Тож бажаємо нашим бакалаврам міжнародних відносин реалізувати свій потенціал, енергійно та майстерно:

💙 розвивати міжнародне партнерство та взаємодію заради сталого майбутнього;

💛 робити українські продукти відомими на весь світ;

💙 захоплювати світові ринки національними мерчами;

💛 працювати в міжнародних корпораціях на найвищому рівні досконалості;

💙 будувати майстерні комунікації та PR компанії;

💛 писати так, що захоплює подих, говорити від душі і діяти від усього серця!

Вітаємо усіх наших випускників та вже чекаємо в магістратурі на крутезних програмах:

☝️Міжнародні економічні відносини (код спеціальності 292)

☝️Міжнародні комунікації (код спеціальності 291)

05.07.2023