Успішне завершення академічної кар’єри здобувачів спеціальності «Облік і оподаткування»

16 червня 2023 р. відбувся успішний захист кваліфікаційних бакалаврських робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» та завершення академічної кар’єри в ДУЕТ.

Успіх досягається високим ступенем самовіддачі, праці, інтересу до професії. Студенти показали глибокі занурення в актуальні теми, вивчили сучасні проблемні аспекти у сфері бухгалтерського обліку, податкового законодавства, контролю та перевірили свої знання на практиці.

Презентації студентів були переконливі та професійні. Вони ясно і логічно структурували свої ідеї, використовуючи візуальні матеріали для ілюстрації власних висновків і результатів.

Це свідчить, що наші студенти готові стати представниками ділового світу, приймати виклики та робити свій внесок у розвиток України.

Запрошуємо вас здобути освіту на другому (магістерському) рівні за спеціальністю «Облік і оподаткування».

20.06.2023