Вітаємо бакалаврів програми «Міжнародна інформація та журналістика» з успішним захистом дипломів!

Коли назва твоєї спеціальності така довга і промовиста – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – то і тематика досліджень має бути на рівні!

Це блискуче довели цьогорічні випускники кафедри міжнародних відносин економічного інституту ДУЕТ.

Міжнародники завжди тримають руку на пульсі світу, тож цьогорічні дослідження майоріли проблематикою міжнародної безпеки, глобальної комунікації та інтеграції, міжнародної взаємодії під час війни та інформаційних кампаній.

Дискутували про регуляторний вплив міжнародних гравців, пропаганду та ІПСО, штучний інтелект в дипломатії, міжнародні протоколи щодо ядерної зброї, репрезентацію глобальних проблем у баланс сил та шляхи до партнерства.

Бажаємо випускникам подальших успіхів та чекаємо на новій крутезній програмі «МІЖНАРОДНІ КОМУНІКАЦІЇ» в магістратурі ДУЕТ!

20.06.2023