Загинув студент КФК «Політехніка» Владислав Кузнєцов

На жаль, маємо ще одну трагічну втрату в нашій родині ДУЕТ...

Під час вчорашньої терористичної атаки на Кривий Ріг загинув студент Криворізького фахового коледжу «Політехніка» Владислав Кузнєцов.

Йому було тільки 20 років. Він був чудовою людиною, готовою завжди прийти на допомогу кожному, хто цього потребував. Усім серцем вірив у Перемогу рідної України. Підтримував тих, хто потерпів від жахіття війни. У пам’яті багатьох людей Владислав залишив про себе світлі теплі спогади.

Державний університет економіки і технологій висловлює свої щирі співчуття сім'ї Владислава та всім, хто його знав.

14.06.2023