Загинув студент ДУЕТ Данило Корнілов

Сьогодні отримали трагічну звістку – наша велика ДУЕТ-family зазнала непоправної втрати.

Внаслідок нічної терористичної атаки на Кривий Ріг загинув студент 4-го курсу (група ОіОп-19-1) економічного інституту ДУЕТ – Данило Корнілов.

Він був активним і життєрадісним, вмів поєднувати навчання та роботу, мав великі плани на майбутнє...

Як же складно говорити в минулому часі про 21-річну молоду людину, у якої попереду мало бути довге і щасливе життя. Але...

У Данила залишилися дружина Софія і маленький синочок Діма, якому всього 1 рік і 3 місяці.

Економічний інститут і весь Державний університет економіки і технологій висловлюють свої щирі співчуття родині та близьким Данила. Розділяємо разом з вами жалобу.

Який жаль, коли у небуття відходять такі молоді люди. З його загибеллю світ втратив ще одну добру та чуйну людину.

13.06.2023