Юрист VS Технології

Юридичний інститут та ГО «Лабораторія юридичного дизайну» 8 травня провели захід «Юрист VS Технології». Відтепер у студентів-правників ще більше можливостей для професійного розвитку!

На зустрічі розглянули такі питання:

• як сучасні технології та дизайн змінюють правничу практику;
  • як стати юристом-інноватором;
  • як побудувати свій перший юридичний стартап.

Голова ГО «Лабораторія юридичного дизайну» В’ячеслав Пшеніцин провів інноваційну лекцію та представив сертифіковану програму «Школа юридичного дизайну», в рамках котрої 100 студентів-правників із різних вишів країни протягом 4 місяців безкоштовно навчатимуться і набуватимуть компетенції для забезпечення роботи на перетині права, бізнесу та ІТ.

Говорили про важливість володіння навичками технологій для сучасних юристів та їхній взаємозв’язок з юридичним дизайном. Також на зустрічі підписали договір про співпрацю.

10.05.2023