OPEN DAY у ВСП КФК ДУЕТ

02.06.2023р. на подвір’ї коледжу пройшов день відкритих дверей - OPEN DAY, відвідувачами якого стали випускники районних та місцевих закладів освіти.

На локаціях зі спеціальностями студенти коледжу пропонували майбутнім абітурієнтам спробувати себе у якості представників різних професій – фінансиста, бухгалтера, товарознавця, діловода, технолога. Пограти у ділові ігри, пройти дегустацію, отримати сертифікат зі старовинною печаткою – ось що очікувало на наших гостей. Але визначитися зі справою всього життя завжди непросто...

Купа емоцій і вражень від безпосередньої присутності на екзамені студентів-технологів з приготування їжі – так яскраво, смачно, запашно! Всі охочі пройшли майстер-клас від кондитера і отримали солодкі сувеніри, зроблені власноруч.

Чекаємо до нас на навчання і вже сумуємо!

07.06.2023