Результат обговрення освітньої програми Публічне управління та адміністрування

Результат обговрення освітньої програми  Публічне управління та адміністрування

Кафедра права і публічного управління економіки навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій продовжує активно працювати над вдосконаленням якості освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

22 травня 2023 року відбулись громадські обговорення змін до освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування галузі знань 28 Управління та адміністрування на першому (бакалаврському) та на другому (магістерському) рівнях вищої освіти.

Зустріч проходила в змішаному форматі (дистанційно та очно) за сприянням Сектору ліцензування та акредитації Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій (пл. Визволення 2 та на базі платформи ZOOM).

Докладніше про зустріч за посиланням.

05.06.2023