Засідання проблемної групи з креативного вивчення англійської мови

25 травня відбулась офлайн-зустріч (IT- Hub Co-working) членів проблемної групи з креативного вивчення англійської мови під керівництвом Ольги Чижикової. У зустрічі взяли участь студенти 1-3 курсів різних спеціальностей: «Економіка», «Підприємництво та торгівля», «Інженерія програмного забезпечення». Ділилися враженнями від спільної роботи, презентували результати діяльності за 2023 рік.

Так, студентки спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Анастасія Хромичкіна, Ангеліна Дашко та Юлія Омельяненко презентували аудиторії результати свого дослідження з розвитку креативного мислення майбутніх програмістів під час вивчення англійської мови.

Відбулося урочисте вручення членам групи сертифікатів учасників Міжнародних науково-практичних конференцій, на яких були презентовані доповіді англійською мовою.

І знову квізи англійською, що розвивають творче мислення, брейн-стормінг, генерація креативних ідей, тест на визначення креативного потенціалу особистості, розв’язання проблемних питань, обговорення феномену креативності й креативного мислення, розслідування, солодкі призи – все те, що особливо подобається учасникам.

У дружній й невимушеній атмосфері відбулося творче спілкування англійською мовою. Працюємо креативно, плідно, із задоволенням!

Приєднуйся до нашої спільної роботи, з нами цікаво!

29.05.2023