IT LAW SCHOOL

Студентки Юридичного інституту здобувають нові знання не тільки в університеті, а й відвідують інші освітні заходи.

Так, наші студентки взяли участь в IT LAW SCHOOL, у рамках котрої відбулися воркшопи та лекції від провідних фахівців в IT праві. Учасниці дізналися все про особливості штучного інтелекту, регулювання Дія.City та її роль для IT компаній і фахівців та багато іншого.

Тому беріть приклад та хапайте всі освітні можливості, щоб прокачувати свої професійні скіли та налагоджувати професійні зв’язки.

17.05.2023