Студент ДУЕТ Ростислав Герасименко посів перше місце на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

З 27 по 30 квітня в м. Бровари тривав чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Він зібрав майже 1500 учасників з різних куточків України.

На урочисту церемонію відкриття завітали поважні гості: президент Спортивного комітету України Ігор Шевляк, віце-президент СКУ, президент Української федерації ушу Олег Чуканов, президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко та інші. Всі вони привітали учасників з початком змагань та побажали вдалих виступів.

Спортсмени змагалися на двох рингах і трьох татамі.

У складі команди із Кривого Рогу був і студент 2 курсу ДУЕТ спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Ростислав Герасименко, який посів 1 місце серед дорослих.

Кафедра економіки та цифрового бізнесу разом з усім колективом ДУЕТ вітає переможця й тренера з тріумфом і бажає успіхів та нових висот у спортивній кар’єрі!

11.05.2023