Регіональна школа з екологічного права

Студенти юридичного інституту та члени Криворізького осередку Ліги студентів АПУ 1-2 квітня організовували Регіональну школу з екологічного права в м. Івано-Франківськ.

Екошкола зібрала найбільш активних, допитливих і свідомих учасників, які мали змогу послухати лекції крутих спікерів, здобути нові знання, отримати подарунки і не тільки.

Організатори запросили найкращих юристів та адвокатів у сфері екології, представників екоорганізацій, топових екоекспертів і державних діячів, які з учасниками обмінялися досвідом і найкращими практиками у сфері екологічного права.

Ми вкотре переконуємося, що будь-які старання не проходять марно. І наші студенти доводять це. Організація, приготування і витрачений час точно варті такого результату.

05.05.2023