Профспілкова молодіжка ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартувала!

Якщо ти активний, цілеспрямований та креативний або хочеш таким стати, то запрошуємо до нас у колектив!

21.04.2023 року відбулося перше засідання молодіжки профспілки металургів і гірників ПАТ «АМКР», до складу якої увійшли представники колективів металургійного департаменту ПАТ «АМКР» – Ганна Дементьєва, та гірничого департаменту ПАТ «АМКР» – Олександр Польшин; студенти Державного університету економіки і технологій; студенти  ВСП «Фаховий коледж „Політехніка”» ДУЕТ; студенти ВСП «Криворізький металургійний фаховий коледж» ДУЕТ.

На зборах обрали голову молодіжної організації – студентку 4-го курсу навчально-наукового технологічного інституту ДУЕТ Олександру Горяєву. І визначилися з найближчими планами роботи.

Перший крок для знайомства – поїздка на парад тюльпанів у Кропивницький. Головна умова – бути членом профспілки ПМГУ!

Планів багато, ми відкриті до будь-яких креативних ідей, сподіваємось на твою активність і бажання розвивати молодіжний рух. Чекаємо саме на тебе!

Контакт Олександри Горяєвої – 0688526587.

22.04.2023