Міжнародна співпраця в дії

9 квітня в місті Ченстохово (Польща) відбулися зустрічі з партнерами з Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) заступником декана зі студентської та викладацької роботи факультету економіки і права dr Paulina Ucieklak-Jeż, prof. UJD та заступниками декана з навчально-педагогічної роботи факультету точних, природничих і технічних наук dr inż. Urszula Nowacka, prof. UJD та dr hab. Bożena Woźna-Szcześniak, prof. UJD.

Предметом обговорення виступили питання продовження реалізації програм академічної мобільності студентів, науково-дослідна співпраця, реалізація спільних проєктів, обговорення участі у наукових заходах університетів.

20.04.2023