Високий сезон клубу фінансової грамотності ДУЕТ

Цієї весни клуб успішних щоп’ятниці зустрічає нових учасників. Так, 14 квітня 2023 р. у ДУЕТ відбувся черговий івент з фінансовоі грамотності. До нього долучилися учні з ліцею №113, їхні батьки та вчителі. Усім було цікаво набувати нові фінансові знання і звички.

Тренінг провели разом з відомою у Кривому Розі амбасадоркою з фінансової грамотності Іриною Коваленко, а також доценткою кафедри фінансів, банківської справи та страхування ДУЕТ Наталією Супрун і провідним бібліографом вишу Наталею Смілянською.

Неймовірно приємно, що цього разу серед гостей клубу фінансової грамотності виявилися випускники ДУЕТ спеціальностей «Облік і оподаткування» й «Фінанси, банківська справа та страхування».

Роботу доцентки кафедри обліку і оподаткування, тренерки з фінансової грамотності Ольги Кондратюк відзначив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, адже навчати молодь поліпшувати власне життя – дуже поважна місія.

18.04.2023