Екскурсія за кадром ТРК «Рудана»

13 квітня студенти 1-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини та журналістика» в рамках навчальної дисципліни «Новинні медіа», яку опановують під менторством викладачки кафедри міжнародних відносин, головної редакторки інформаційного агентства «Експерт-КР» Ольги Гончар, відвідали телерадіокомпанію «Рудана».

Екскурсію провів перший заступник генерального директора ТРК «Рудана» Олександр Темчур. Він розповів про історію створення телерадіокомпанії, особливості використання декорацій, продемонстрував роботу телевізійного обладнання.

Менеджерка з адміністративної діяльності Ольга Маякова поділилася принципами роботи журналістів під час створення телевізійних новин, розповіла про контент, що створюється на ТРК «Рудана», важливість інформаційного фронту та ролі всіх працівників.

Також студенти спробували себе у ролі журналістів. Вони трохи «попрацювали» у студії звукозапису та студії телебачення.

Майбутні фахівці з міжнародної інформації та журналістики отримали чудову можливість подивитися на створення новин зсередини журналістської «кухні».

Дякуємо за корисний досвід для наших студентів!

Замітка і фото Анни Усенко, студентки групи МВС-22

14.04.2023