Конкурс бізнес-ідей для учнів шкіл та студентів коледжів «Крок до успіху»

12 квітня 2023 року в IT HUB COWORKING в Державному університеті економіки і технологій відбувся Конкурс бізнес-ідей для учнів шкіл та студентів коледжів «Крок до успіху». Під час заходу були презентовані та обговорені бізнес-ідеї команд, після чого відбулося визначення переможців та номінантів.

Модератором Конкурсу була студентка 1 курсу спеціальності Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації – Карнаух Каріна.

Оцінювали й обирали найкращі бізнес-ідеї та команди експерти журі Конкурсу:

– Дутчак Руслан, в.о. директора Навчально-наукового економічного інституту Державного університету економіки і технологій;

– Радько Вікторія, к.е.н., доцент кафедри економіки та цифрового бізнесу, заступник в.о. директора ННЕІ;

– Максимова Ірина, к.е.н., доцент, завідувачка кафедри міжнародних відносин.

Команди презентували бізнес-ідеї у різних сферах. Загалом у Конкурсі взяли участь сім команд. Це 2 команди Криворізького фахового коледжу ДУЕТ, 2 команди Криворізького технічного фахового коледжу ДУЕТ, команда Фахового коледжу «Політехніка» ДУЕТ, команди Криворізьких ліцеїв № 49 та №127.

За результатами оцінок проектів й оцінок за презентацію та відповіді на питання, журі визначило 4 найкращих бізнес-проекти.

Дипломами І ступеня було відзначено одразу дві команди:

– команда Криворізького ліцею № 49 (Федотов Богдан, Столяр Валерія, Драгунова Олександра) з бізнес-ідеєю Еко-кав’ярня «CaffeVerde», керівник – Кутня Олена;

– команда Криворізького ліцею № 127 (Чура Єгор, Черкозьорова Дар’я, Сакун Анастасія) з бізнес-ідеєю Аквапарк в Кривому Розі, керівник – Кравченко Тетяна.

Дипломом ІІ ступеня була відзначена команда Криворізького фахового коледжу ДУЕТ (Назарчук Юлія, Тришкура Олена) з бізнес-ідеєю Мистецтво здорового перекусу, керівники – Снігур Таміла, Снігур Олена.

Дипломами ІІІ ступеня були відзначені також одразу дві команди:

– команда Фахового коледжу «Політехніка» ДУЕТ (Письменова Ольга, Курєєва Любов, Балабан Давид) з бізнес-ідеєю Тренажер для постави Flat Back;

– команда Криворізького технічного фахового коледжу ДУЕТ (Курашова Юлія, Міщенко Юлія, Ломакіна Христина, Когут Владислав) бізнес-ідея Екокрамничка, керівник: Жукова Дарина.

Також за рішенням журі всі інші команди були відзначені в номінаціях:

«Найкреативніша бізнес-ідея для електронної комерції» – команда Криворізького фахового коледжу ДУЕТ (Горбан Артем, Тупік Вікторія) з бізнес-ідеєю SMART-магазин, керівники – Снігур Таміла, Снігур Олена.

«Найкраща бізнес-ідея для SMART-CITY» – студентка Криворізького технічного фахового коледжу ДУЕТ Хохлова Віолета з бізнес-ідеєю Безпечний пішохідний перехід «ILLUMINATED PEDESTRIAN CROSSING», керівник – Руденко Ніна.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І НОМІНАНТІВ!

І ЧЕКАЄМО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

14.04.2023