Наші студенти – наша гордість!!!

З нагоди завершення освітньої виставки «Ярмарок професій», в IT HUB відбулася зустріч студентів інститутів і коледжів ДУЕТ з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи ДУЕТ Валентином Орловим.

Від усього керівного складу Валентин Валентинович висловив подяку закладам освіти та студентам за активну участь і креативний підхід до комунікації з відвідувачами «Ярмарку професій».

Протягом тижня у ПК «Металургів» учнівська спільнота Кривого Рогу мала змогу побувати на локаціях різних передвищих і вищих закладів освіти міста.

Зустрічі та спілкування зі студентами, цікавий інтерактив, профорієнтаційні тести, весела атмосфера, розіграші, винагороди – усе це та багато іншого чекало на учнів, які відвідали локації ДУЕТ.

Наші студенти доклали чимало зусиль, щоб ознайомити майбутніх випускників з професіями, котрі можна отримати в інститутах і коледжах ДУЕТ. Валентин Орлов вручив студентам Подяки за профорієнтаційну працю.

Більше фото за посиланням

ДУЕТ – початок твого успіху! Приходь навчатися до нас! Чекаємо саме на тебе!

13.04.2023