Moot court для студентів-правників

15 березня у Державному університеті економіки і технологій відбулися справжні судові дебати.

Юридична клініка та юридичний інститут ДУЕТ у партнерстві з криворізьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України провели moot court для студентів-правників.

Сутністю moot court є судове засідання, однак у спрощеній процесуальній формі. Учасниками є тільки представники уявних сторін захисту та обвинувачення (студенти) і колегія суддів (викладачі).

Учасниками moot court стали дві команди, що сформувалися зі студентів 1-го, 2-го та 3-го курсів ДУЕТ. Судді уважно слухали сторони обвинувачення та захисту, що дало можливість справедливо винести вирок. Запрошені гості відчули себе у справжній залі суду, коли спостерігали за процесом дебатів.

Загалом усі учасники отримали цікавий досвід та багато позитивних емоцій від заходу. Кожна команда була нагороджена дипломом за участь у дебатах. А переможці, окрім дипломів, отримали ще й сертифікати на гру у боулінг і на квіз від фінансових партнерів заходу!

22.03.2023