Кіберспортивний турнір з CS:GO

Студенти факультету інформаційних технологій організували в стінах ДУЕТ перший кіберспортивний турнір з CS:GO від CyberFIT.

Усі охочі мали змогу зібрати команду та поборотися за титул переможця. Всього взяло участь 5 команд, в кожній з яких був студент ДУЕТ. Змагання зміцнило командний дух і спонукало до розвитку навичок в ігровій галузі.

Вітаємо наших переможців з команди «smeshariki», а саме:

Михайла Романюка, Владислава Гуріна, Єгора Запорожця, Олексія Тімченка та Костянтина Іващенка. Хлопці – великі молодці, бажаємо їм і надалі здобувати перші місця у турнірах.

Відео за посиланням.

14.03.2023