Олександр Учитель – Видатна людина нашого часу!

Колектив Державного університету економіки і технологій та профспілкова організація Профспілки металургів і гірників України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» привітали з ювілеєм Видатну людину нашого часу – професора навчально-наукового технологічного інституту – Олександра Давидовича Учителя.

Усі його досягнення – це плід невпинної роботи, небайдужості та самовдосконалення. А повага до людей – незалежно від професії та віку, достатку та національності – це прояв найвищого ступеня гуманності.

Олександр Давидович Учитель – це Людина з великої літери, яка втілює найсвітліше та найкраще як з боку професійних, так і особистісних якостей.

Пишаємося тим, що Олександр Давидович Учитель – частина великої родини ДУЕТ.

02.03.2023