Рік незламності – запрошуємо на захід

Наш рік незламності – це про кожного і про всіх водночас. Це про ДУЕТ, який став одним з осередків українського спротиву; про маленькі щоденні подвиги в тилу, які наближають Перемогу; про інформацію як зброю і тих, хто тримає її в руках.

Про те, як пройшов наш рік незламності, які відкриття ми зробили про самих себе і що змінилося у нашому внутрішньому світі та зовнішньому оточенні, поговоримо під час дискусії, яка відбудеться 2 березня 2023 року в IT-Hub Coworking.

Дискусія проходитиме за трьома основними напрямами:
– Тримаємо оборону: ДУЕТ в епіцентрі українського спротиву;
– Не мобілізовані, але зі зброєю: криворізькі; медійники в умовах війни;
– Студентський форпост.

На заході відбудеться презентація студентського альманаху «Війна очима міжнародників», підготовленого кафедрою міжнародних відносин ДУЕТ.

Запрошуємо долучитися до обговорення та разом підсумувати наш рік незламності.

01.03.2023