Студенти-міжнародники отримали практичні медіа-скіли з верстки онлайн-видання

27 лютого в межах навчальної дисципліни «Теорія і методика журналістської творчості» відбувся вебінар-тренінг «Верстка онлайн-видання» для студентів 2-го курсу програми «Міжнародна інформація та журналістика» ДУЕТ. Тренінг провів викладач Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка – Олександр Гарачковський.

Спікер розповів і продемонстрував механізми створення та верстки цифрового видання у програмі InDesign, представив ключові інструменти роботи та круті лайфхаки композиції текстового і графічного матеріалу.

Студенти з легкістю опанували теоретичні інсайти та відразу перейшли до інтенсивної практики. Разом із тренером майбутні журналісти-міжнародники виконували прикладні завдання, які є типовими для сучасних редакцій онлайн-видань.

Після зустрічі наші студенти отримали домашнє завдання зверстати авторську шпальту для тематичної онлайн-газети.

Такі практично орієнтовані тренінги є важливою складовою підготовки майбутніх профі за програмою «Міжнародна інформація та журналістика ДУЕТ».

Організатором зустрічі стала доцент кафедри міжнародних відносин ДУЕТ Анжеліка Досенко.

01.03.2023