Виїзні ознайомчі практичні роботи для студентів ТІ

Сьогодні підприємствам потрібні ініціативні, молоді та активні фахівці, готові до позитивних змін та руху до кар’єрних вершин.

У рамках співпраці ДУЕТу з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для студентів навчально-наукового технологічного інституту були проведені виїзні ознайомчі практичні роботи, які дозволили ознайомитись з усіма технологічними переділами виробництва.

Отримані на таких заняттях знання необхідні для поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок, ознайомлення безпосередньо на підприємстві з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва, відпрацювання вмінь і навичок з майбутньої професії та спеціальності, а також збір матеріалу для виконання випускних кваліфікаційних робіт.

02.12.2022