Сareer Day Talks

З метою залучення представникiв роботодавцiв до проведення занять зі студентами, які є потенційними робітниками гірничо-металургійного комплексу міста, в навчально-науковому технологічному інституті були організовані семінарські заняття за певними освітніми компонентами з присутністю партнерів – співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Проведення таких семінарських занять сприяє опануванняю студентами навчальнихої дисциплін, забезпечення глибокого і всебічного аналізу та обговорення основних виробничих проблем, навчання їх елементам творчого застосування отриманих знань на практиці.

Крім того, студенти навчально-наукового технологічного інституту, в рамках програми Сareer Day Talks відвідували вебінари фахівців, які працюють на виробництві.

11.11.2022