Будьмо медіасвідомими!

Чутки, фейки, маніпуляції супроводжують нас усе життя. Як же не потрапити на їхній гачок?

ДУЕТ організував тренінг про медіа, до якого пощастило долучитися учням КЛ №129. Ліцеїсти не лише вчилися відрізняти фейки, а й пробували самі їх вигадувати, щоб ліпше зрозуміти механізми створення. Впевнено та відважно вони занурювалися в інформацію та знаходили істину.

Навіть сирена не змогла завадити цікавій дискусії. Тому вона продовжилася в укритті. Уся інформація, яку надала доцент кафедри міжнародних відносин Наталія Шелудякова, так захопила школярів, що вони, не шкодуючи свого часу, з ентузіазмом продовжували боротися з фейками.

Будьмо медіасвідомими! Довіряємо лише офіційним джерелом, аналізуємо та критично мислимо.

Відео за посиланням

10.02.2023