Віддав життя за Україну!

Родина Державного університету економіки і технологій зазнала непоправної втрати. Захищаючи рідну Україну від ворога, загинув Іван Слюсар, студент гр. ЗМЧМ-19 технологічного інституту ДУЕТ.

Іван був активним, життєрадісним, рішучим та відважним. Таким він назавжди і залишиться у пам'яті...

Як шкода, що словами не загоїти душевні рани та не розрадити рідних і близьких юнака, у якого попереду мало бути довге і щасливе життя, на котре Іван мав грандіозні плани.

Керівництво, співробітники та профспілка Державного університету економіки і технологій висловлює щирі співчуття родині та близьким Воїна.

Вічна пам'ять та слава Захиснику України!

03.02.2023