Зустріч IT-спеціалістів у КЕІ

«Code Club Україна» проводить уже другу конференцію в рамках свого перезавантаження

7 березня у Кривому Розі відбулася зустріч учнів мережі клубів кодування із представниками IT-галузі регіону. IT HUB Coworking Kryvyy Rih IT-Cluster, що знаходиться в корпусі № 3 Криворізького економічного інституту (пр. Визволення, 2), – перший у Кривому Розі простір у форматі «гнучких офісів» для навчання, роботи, зустрічей і конференцій.

Про всі етапи підготовки IT-спеціалістів в Україні та застосування цих знань у різних галузях з власного досвіду розповіли спікери:

- Аліна Щербина, керівник проєкту Code Club UA, операційний директор IT-ком'юніті WTECH Ukraine, виконавчий директор Одеського міжнародного кінофестивалю;

- Нікіта Шевців, Mobile developer компанії SooprIT, студент магістратури Криворізького національного університету (факультет інформаційних технологій);

- Ігор Шелевицький, доктор технічних наук, завідувач кафедри інформаційних технологій і моделювання КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»;

- Аліна Щербак, керівник проєктів компанії Syntech Software;

- Артем Карявка, засновник компанії та онлайн-платформи для управління знанням LivaRava, засновник першого в Україні хакерспейсу, голова спілки Kryvyy Rih IT-Cluster – співорганізатора заходу;

- Євгеній Піцик, директор Дніпровського регіону АТ ТАСКОМБАНК, головного партнера Code Club Україна.

Партнери заходу:

- «Borsch House» – кафе швидкого харчування нового формату: красиве, сучасне місце зі здоровою їжею.

aQua Perfectum» – Перший Криворізький завод-виробник бутильованої води (Посейдон).

До зустрічі на «Code Club-2020» залучилися учні клубів кодування «Code Club Україна» та їх батьки, а також ті, хто побажав долучитися до проєкту; ментори та куратори «Code Club Україна»; студенти IT-напрямку, спеціалісти галузі, представники IT-компаній Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Організатори: Code Club UA, Code Club Дніпро, Kryvyy Rih IT-Cluster, Сode Club UA Kryvyi Rih.

Спасибі спонсорам за чудові подарунки, які отримали найактивніші і найрозумніші з учасників.

07.03.2020