Гурток «Мистецтво говорити»

Уже другий місяць на кафедрі міжнародних відносин ДУЕТ діє гурток «Мистецтво говорити», який очолює доцентка Гончаренко Олена Миколаївна.

Перше засідання гуртка відбулося 2 листопада. І відтоді гуртківці збиралися щопонеділка. Кістяк склали студенти групи МВС-22, до яких долучалися також студенти інших спеціальностей. Під час зустрічей гуртківці співали народних пісень, декламували вірші; складали, рекламували, писали тексти; критично мислили, обґрунтовували власні думки.

Минулого тижня гуртківці привітали дітей-переселенців з Різдвяно-новорічними святами! Яскраве дійство для дітвори організували першокурсниці програми «Міжнародна інформація та журналістика» Анна Усенко й Карина Карнаух.

Щирий дитячий сміх, оченята, які сяють радістю, і добрі слова якнайкраще підтвердили, що свято вдалося. А значить дівчата успішно засвоїли та застосували на практиці знання, які отримали під час засідань гуртка «Мистецтво говорити».

28.12.2022