Кафедра правового регулювання економіки вітає магістрів спеціальності «Право» з успішним захистом!

24 грудня 2022 року, попри часті проблеми, пов’язані з відсутністю інтернету чи світла, захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачами спеціальності 081 «Право» денної форми навчання успішно відбувся!

Теми представлених досліджень актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер, порівняльний міжнародний аспект. Висновки та рекомендації, що містяться в магістерських дослідженнях, мають як теоретичне, так і практичне значення.

Члени екзаменаційної комісії високо оцінили результати наукових пошуків та їх кваліфікаційну презентацію. Захист проходив у невимушеній продуктивній атмосфері, єдності думок теоретиків та фахівців-практиків.

Колектив кафедри правового регулювання економіки щиро вітає магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Сподіваємось, що отримані в університеті знання стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягнути омріяних вершин у правничій сфері.

26.12.2022