Магістри спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг» захистили кваліфікаційні роботи

20 грудня 2022 р. у стінах IT HUB ДУЕТ відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальностей 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг» денної форми навчання.

Склад Державної екзаменаційної комісії:

Зовнішні експерти:
Надія Харченко – АТ «Альфа-Банк», економічний радник.
Михайло Сагайдак – д.е.н., проф.

Голови комісій:
Катерина Слюсаренко – к.е.н., доц., директор ІУБО ДУЕТ.
Марина Зав’ялова – к.е.н., доц.

Члени комісії:
Тетяна Петрішина –  к.е.н., доц., в.о. завкафедри управління бізнесом.
Ганна Андрущенко – д.соц.н., проф.

Теми магістерських робіт було присвячено актуальним проблемам менеджменту та маркетингу, зокрема тим, що виникають у процесі управління нематеріальною мотивацією персоналу на підприємствах, їхньою  збутовою діяльністю, формуванню та вдосконаленню маркетингових стратегій і стратегій диверсифікованого розвитку вітчизняних підприємств.

Усі студенти підготували якісний інформативний демонстраційний матеріал, що відповідав заявленим тематикам і змісту робіт.

Захист пройшов у невимушеній доброзичливій атмосфері, спрямованій на досягнення спільного для всіх результату – отримання на ринку праці гідних дипломованих фахівців своєї справи!

Тож, шановні магістри, наші вітання від усього педколективу кафедри управління бізнесом, Інституту управління та бізнес-освіти, Державного університету економіки і технологій у цілому!

23.12.2022