Анастасія Хромичкіна – голова РСС факультету інформаційних технологій ДУЕТ

Завершуємо знайомство з новими очільниками РСС. Представляємо голову РСС факультету інформаційних технологій ДУЕТ, студентку групи ІПЗ-21-2 Анастасію Хромичкіну.

Нагадуємо, що медіацентр поставив усім очільникам РСС 5 однакових запитань.

– Що підштовхнуло тебе подати свою кандидатуру на голову РСС?

– Мені подобається брати участь в активному житті студентства. Та найбільше я полюбляю керувати процесом. Тож піти на голову РСС ФІТ для мене – найкращий шанс, аби показати себе та свої вміння.

– Хто такий лідер для тебе?

– Для мене лідер – це та людина, якій ти можеш довіряти на усі сто відсотків, яку поважаєш, з якою приємно працювати.

– Як вважаєш, чим студенти запам’ятають саме тебе як голову?

– Я планую організувати багато цікавих заходів. У мене є купа ідей, які ми разом зможемо реалізувати. Тож сподіваюсь, що у студентів залишаться гарні спогади про нашу спільну діяльність, аби вони згадували про мене зі словами: «А ось пам'ятаєш, який у нас був файний івент торік...»

– Що ти зробиш в першу чергу на новій посаді?

– Звісно ж організую зустріч зі студентами РСС ФІТ, аби ми познайомилися ближче та обговорили наш план дій.

– Який твій девіз?

– «Борітеся – поборете!»