Студентський предметний науковий гурток

Робота предметного наукового гуртка здобувачів вищої освіти - одна з форм наукової діяльності кафедри інформаційних технологій і моделювання. Діяльність гуртка спрямована на розширення наукового потенціалу й формування навиків науково-дослідної діяльності у здобувачів вищої освіти. Незважаючи на військовий стан в Україні, студенти долучаються до дослідницької роботи.

Студенти першого курсу групи КН - 21 спеціальності Комп'ютерні науки, в рамках вивчення дисципліни «Візуалізація даних», 5 травня 2022 року провели засідання студентського предметного наукового гуртка «Візуалізація даних з використанням пакету matplotlib» під керівництвом доцента кафедри інформаційних технологій і моделювання Астаф'єва О.Ю. На засіданні гуртка розглядались питання, пов’язані з налаштуванням кольору, з використанням карти кольорів Python, спільна робота Python та візуалізація даних з електронної таблиці Excel. З доповіддю виступили студенти Коліогло Катерина В’ячеславівна, Мироненко Тимур Ігорович та Міщенко Олена Михайлівна. Результатом роботи можна вважати стимулювання інтересу до професійного самовдосконалення.

06.05.2022