Ukraine Global Faculty запрошує долучитися до лекції

Відкрито реєстрацію на лекцію JOHAN NORBERG «New & improved: How innovations happen», яка відбудеться 16 грудня 2022 року о 14:00.

Для того, щоб зареєструватися на лекцію переходь за посиланням:

Ти зможеш взяти участь у лекції, зайшовши у встановлені дату та час на сторінку лекції через власний кабінет на сайті UGF.

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти стартував проект Ukraine Global Faculty. В його межах закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читають онлайн-лекції для української аудиторії. Спікерами виступають світові експерти, які підтримують Україну та українців.

Усі лекції відбуваються в онлайн-форматі. Учасники можуть поставити запитання лекторам та отримати відповідь. Записи лекцій доступні до перегляду в архіві в будь-який час.

Мова лекцій – англійська, з синхронним перекладом на українську, слухачі матимуть можливість обрати, якою мовою вони хочуть переглядати матеріал.

14.12.2022