Визначено і нагороджено призерів  І туру ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка

І тур конкурсу відбувся  у дистанційному форматі з 21 листопада до 03 грудня 2022 р. серед студентів І курсу, спеціальностей - психологи; право; публічне управління та адміністрування; облік та оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії.

Конкурс проходив у два етапи: І етап - теоретичний - включав знання життєпису і творчого шляху Т.Г.Шевченка. ІІ етап - практичний - формування умінь і навичок виразно читати поезію Кобзаря та написати есе на тему: "Коли не зможу нічим любій Вітчизні прислужитись, в усякому разі з усієї сили намагатимуся ні в чому не шкодити" (Г.С.Сковорода).

До ІІ етапу дійшли 22 особи, серед яких були визначені призери:

І  місце - Білан Марина - гр.МВС-22 - 18 балів. - Білан Марина МВС-22 Есе (Конкурс)

ІІ місце - Григораш Владислав - гр. ПУА-22 - 17 балів.  - Григораш Владислав ПУА-22 Есе (Конкурс)

ІІІ місце - Бабкова Карина - гр. ПС-22 - 16 балів.  - Бабкова Катерина ПС-22 Есе (Конкурс)

Попереду - обласний етап конкурсу!

БАЖАЄМО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ НАШИМ ПЕРЕМОЖЦЯМ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ НАШ ВУЗ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ!

12.12.2022