Лекція для студентів ІПЗ та КН від ІТ-компанії ЕРАМ

Державний університет економіки і технологій на постійній основі співпрацює з представниками ІТ-бізнесу.

В рамках такої співпраці 8 грудня 2022 року найбільша в Україні ІТ-компанія ЕРАМ провела лекцію для студентів спеціальностей "Інженерія програмного забезпечення" та "Комп’ютерні науки".

Тема лекції – Розробка WEB-серверів для сайтів та мобільних додатків за допомогою .NET.  Представник компанії продемонстрував власну розробку та на її прикладі представив логіку розробки WEB-сервера та функціонування створеного мобільного додатку з використанням NET.  Було визначено переваги використання даного підходу такі як універсальність та можливість не залежати від конкретної операційної системи користувача (веб-додатки є кросплатформенними сервісами). Також на зустрічі студентів ознайомили з можливостями отримувати додаткові теоретичні знання, здобувати практичні навички з програмування на освітніх ресурсах компанії EPAM та планувати кар’єрні етапи свого розвитку.

09.12.2022