ДУЕТ вітає студента 2 курсу Ростислава Герасименка зі спортивними перемогами

Студенти ДУЕТ вміють успішно поєднувати навчання у виші та заняття професійним спортом. На власному прикладі це демонструє студент 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Ростислав Герасименко.

У жовтні в Одесі відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу серед дорослих та молоді (ІІІ-ІV ранг), а в листопаді в турецькій Анталії – Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Навіть в умовах воєнного стану в Україні наша команда була представлена на цих змаганнях. Ростислав Герасименко виступив серед учасників чоловічого турніру.

Наш студент посів 1 місце на Чемпіонаті України та 3 місце на Чемпіонаті Європи!!!

Вітаємо нашого чемпіона! Так тримати! Попереду – нові перемоги на всеукраїнських і світових аренах.

Усе буде Україна!

07.12.2022