Відбулась онлайн зустріч студентів з керівником Тренінгового центру компанії Курмаш Оксаною

В рамках меморандуму про співпрацю між ДУЕТ і Міжнародною ІТ компанією QATestLab відбулась онлайн зустріч студентів з керівником Тренінгового центру компанії Курмаш Оксаною. Вона презентувала студентам професію тестувальника програмного забезпечення, перспективи кар’єрного росту в компанії. Звісно ж, повідала і про вимоги, які ставляться до майбутніх співробітникам, адже розробляти продукт – це одне, а перевіряти його якість, знайти навіть найдрібніші деталі, які вплинуть на його працездатність – це зовсім інше. Студентів зацікавили і безкоштовні онлайн-тренінги https://training.qatestlab.com, які досвідчені співробітники, працюючі тестувальники проводить для всіх бажаючих.

11.11.2022