Спеціальності Економічного інституту ДУЕТ

Привіт! Продовжуємо розповідати про структурні підрозділи ДУЕТ

Економічний інститут Державного університету економіки і технологій здійснює якісну підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами всіх рівнів вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр та магістр).

Тут можна здобути такі спеціальності

051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
292 Міжнародні економічні відносини

Тож, якщо ти мрієш управляти міжнародним бізнесом, працювати в корпоративних комунікаціях, журналістиці, фінансовій чи банківських сферах, стати головним бухгалтером, керівником підприємства, посадовцем місцевих органів влади, брокером чи митним інспектором - обирай ДУЕТ! На тебе чекає навчання з урахуванням сучасних досягнень науки та багато бонусів, серед яких міжнародне стажування та участь у міжнародних програмах.

Контакти для консультацій:

(098) 424-12-45 Супрун Анатолій Анатолійович (заступник голови приймальної комісії ДУЕТ)

Адреса приймальної комісії:
м Кривий Ріг, площа Визволення, 2, IT HUB COWORKING ДУЕТ