ДУЕТ підписав Меморандум з Радою адвокатів Дніпропетровської області.

Така співпраця - це нові можливості та запорука розвитку ділових відносин між сторонами.

1 липня відбулася зустріч в.о. ректора Державного університету економіки і технологій Андрія Шайкана з  Владиславом Ямковим - доцентом кафедри права і публічного управління та адміністрування, а також, насамперед, адвокатом та членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області. В ході вказаної зустрічі з боку університету був скріплений підписом і печаткою текст Меморандуму про співпрацю, раніше підписаний від імені Ради адвокатів регіону її головою - Тетяною Лещенко. В рамках Меморандуму сторонами узгоджені напрями співробітництва та реалізації спільних проектів та заходів.

Завдяки підписанню Меморандуму студенти-правники університету матимуть можливість набуття досвіду у провідних адвокатів всієї області, проходження практики та отримання професійних навичок в процесі навчання.

Впевнені, що таке об'єднання зусиль сприятиме підвищенню правової культури нашого суспільства!

02.07.2022