Вітаємо випускників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Вітаємо випускників спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Кафедра економіки та підприємництва вітає здобувачів 4 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» із успішним складанням атестаційного екзамену, який відбувся 17 червня 2022 року.

Ще один важливий крок зроблено, закінчено ВНЗ. Ще одна ступінь подолана, сходинка до вершини успіху і благополуччя.

Своїми враженнями ділиться студентка групи ЗПТБД – 18-1 Бригунець Кристина.

Доброго вечора, я з України! Хочу розповісти вам про дружній, щирий та на все готовий для своїх студентів колектив Державного Університету економіки і технологій м. Кривого Рогу. У вересні місяці 2018р., я перевелась до лав цієї щирої родини. Обрала собі сім’ю кафедри Економики та підприємництва за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», бо в цій спеціальності я бачила своє професійне майбутнє. Навчання на цій кафедрі супроводжувалось багатьма корисними тренінгами та навчальними матеріалами, що сприяло поглибленню вивчення матеріалу. Викладацька колегія кафедри - це саме ті люди, які занурювали нас та  проводили  нетрями навчальних теорій та практик. Саме завдяки відчуттю цієї допомоги та віри в нас, від викладацького складу, у цей важкий час для нашої Країни , я вдало,  17.06.2022 року, склала іспит і  одержала кваліфікацію бакалавра! За що вдячна  ДУЕТ та його викладачам. Хотілось би порадити майбутнім абітурієнтам нашої Країни, та студентам нашого закладу, чесних та заслужених перемог в навчанні та громадському житті нашого Університету - адже Він того вартий.

Випускники ДУЕТ у Вас вірять. За нами майбутнє… Все буде УКРАЇНА!!!

18.06.2022